З комунального підприємства «Фармація» хочуть зробити ТОВ

З комунального підприємства «Фармація» хочуть зробити ТОВ

Проєкт рішення сесії.

Комунальне підприємство «Фармація» Житомирської міської ради найближчим часом можуть перетворити у товариство з обмеженою відповідальністю. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Передати в оренду цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради строком на 10 років з орендною платою, встановленою відповідно до рішення Житомирської міської ради від 30.08.2012 No 429 «Про затвердження Положення про оренду, методику розрахунку та порядок використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Житомира», – йдеться у документі.

Із проханням передати майно комунального підприємства звернулися його працівники. Вони ще у 2018 році створили ТОВ «Фармація-Житомир». За проєктом рішення, комунальне підприємство проведе аудит та інветаризацію майна. Наступним кроком буде приєднання КП «Фармація» до згаданого ТОВ. Причиною для такого кроку, зазначає керівник «Фармації» є нерівні умови із приватними аптеками.

Нагадаємо, що комунальним аптекам Житомира дозволять взяти кредит на мільйон. У Житомирському районі до кінця року мають ліквідувати комунальну аптеку.

Leave a Comment