З нового футбольного поля екологічного ліцею викрали штучне покриття

З нового футбольного поля екологічного ліцею викрали штучне покриття

За фактом крадіжки триває перевірка.

З футбольного поля мультиспортивного майданчика, який облаштували у Житомирському екологічному ліцеї №24 у рамках Бюджету участі, викрали частину штучного покриття. Про це на своїй сторінці у Facebook 2 червня написав автор проекту Сергій Маковський.

«Ось так тепер виглядає найкращий в Житомирі футбольний майданчик. Дітям залишається тільки спостерігати. А в когось на дачі з’явився новий зелений вазончик», – написав житомирянин.

За інформацією прес-служби міської ради, начальник відділу комунікації головного управління Національної поліції повідомила, що за фактом крадіжки вже триває перевірка.

«Відповідна заява щодо крадіжки надійшла до нас від працівників ліцею. На місце виїжджала слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції, за фактом триває перевірка: встановлюються особи, причетні до крадіжки», – зазначила Алла Ващенко.

До слова, нове футбольне поле та тренажерний майданчик отримав Житомирський екологічний ліцей №24 на початку цього року. На футбольному та тренажерному полі займаються не лише школярі, але й жителі прилеглих будинків також мають доступ до нових спортивних об’єктів в позашкільний час. Житомирський екологічний ліцей №24 один з найбільших у Житомирі. Тут навчається 1800 дітей.

Нагадаємо, що комунальному футбольному клубу «Полісся» дали ще півмільйона з бюджету. В ОДА показали автобус, який за понад 2 мільйона придбали для футбольної команди.

Leave a Comment