З початку року поліцейські області викрили майже 200 наркозлочинців

З початку року поліцейські області викрили майже 200 наркозлочинців

Обвинуваченим може загрожувати покарання від штрафу до 8 років ув’язнення.

В області з початку року у рамках уже розслідуваних кримінальних проваджень поліцейські вилучили з незаконного обігу близько 40 кг наркотичних засобів: від метадону до сушеного опію. На майно наркозбутчиків накладено арешти на суму майже 860 тисяч гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Найчастіше це вилучення під час поверхневого огляду у підозрілих осіб медичних шприців з опієм або пакунків з марихуаною. У таких випадках особа може мати при собі від кількох грамів до кілограма заборонених для вільного обігу речовин. Тож і відповідальність за такі дії може бути як адміністративна, так і кримінальна у залежності від кількості виявленого. Під час санкціонованих обшуків у рамках уже наявних кримінальних проваджень поліцейські, зазвичай, виявляють уже більші запаси наркосировини або готових до вжитку наркотиків. Загалом майже 200 осіб, кожен четвертий – наркозбутчик, з початку року викриті у вчиненні злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків. Нині відносно них обвинувальні висновки передані на розгляд судів. У рамках цих кримінальних проваджень вилучено близько 35 кг прекурсорів та 40 кг наркотиків, з них більше 22 кг канабісу, майже 11,5 кг сушеного опію, до 6,5 кг макової соломи, метадон та інше.”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, біля шкіл Житомира «висять» оголошення про продаж наркотиків. У під’їзді під час вживання наркотиків затримали хлопця, який пограбував 14-річного житомирянина.

Leave a Comment