З початку року в області 12 водіїв намагалися відкупитися за штрафи

Протягом першого кварталу 2023-го року 12 водіїв намагалися «відкупитися» від патрульної поліції. Проти всіх них порушено кримінальні справи. Про це повідомили у прокуратурі області.

«З початку цього року на Житомирщині вже викрито 12 – удвічі більше, ніж за минулорічний період ‒ пропозицій та фактів надання водіями працівникам патрульної поліції неправомірної вигоди за не притягнення їх до адміністративної відповідальності», ‒ розповіли у прокуратурі.

На підставі зібраних слідством доказів, сімом фігурантам проваджень повідомлено про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень (минулого року за аналогічний період – лише двом).

Примітно, що 8 із тих, хто намагався ухилитися від покарання за вчинене правопорушення, керували автомобілями у стані алкогольного сп’яніння. Вони пропонували суми «відкупу» у розмірі від 1 до 20 тис. грн.

Зокрема, водій із смт Любар пропонував працівникам поліції неправомірну вигоду у 3,5 тис. грн, аби його не притягували до адміністративної відповідальності за керування службовим авто у стані алкогольного сп’яніння.

На сьогодні вже 3 із підозрюваних вже винесли вироки.

Нагадаємо, що водія, який намагався відкупитися від штрафу за водіння напідпитку, судили за хабар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *