З труби водоканала у Тетерів течуть фекалії та хлорка у бік житомирського гідропарку

З труби водоканала у Тетерів течуть фекалії та хлорка у бік житомирського гідропарку

Водоканал поки утримується від коментарів.

Пообіді 25 травня у річку Тетерів неподалік проїзду Івана Богуна на Корбутівці у Житомирі з труби водоканалу здійснили викид фекалій та хлорного вапна. Про це «Вголос.Zt» повідомили в управлінні державного агентства рибного господарства у Житомисрькій області.

«Співробітники рибоохоронного патруля 25 травня близько 14-ї години виявили факт забруднення водосховища «Житомирське». З труби водоканалу скидують нечистоти. Є відповідний запах і до всього цього ще відчувається запах хлорки. Вітер сьогодні проти течії, тобто все це несе в бік міського пляжу у гідропарку», – розповів начальник управління Олександр Гонтар.

За словами посадовця, управління докладає неймовірних зусиль, щоб ловити браконьєрів, які відловлюють рибу, а комунальне підприємство робить їм отакий ось «подарунок». Крім того, зазначає він, о другій годині дня виявили, а скид міг відбутися раніше.

На самому КП «Житомирводоканал» від коментарів поки утримуються. Працівники підприємства, які прибули на місце, щоб з’ясувати причини випадку, пояснили, що подробиці зможуть повідомити лише після взяття проб води та лабораторних аналізів.

Нагадаємо, що у липні 2017 року 5 бригад збирали залишки нечистот, які витекли з вини водоканалу просто у річку. Через це керівнику підприємства оголосили догану.

Leave a Comment