За 930 годин прибирання снігу управління автомобільних шляхів заплатить понад півмільйона

За 930 годин прибирання снігу управління автомобільних шляхів заплатить понад півмільйона

 Комунальне підприємство оголосило тендер.

Комунальне підприємство “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міської ради заплатить 500 тис. 500 грн за послугу з прибирання снігу протягом 930 годин. Відповідне оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro » 12 грудня.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій 2 січня. Строк надання послуг – з моменту підписання договору до 31 березня 2018 року.

«Послуги з прибирання снігу передбачають наступний перелік робіт: очищення проїжджої частини без застосування хімічних реагентів по мірі накопичення снігу по завданню замовника за допомогою снігових відвалів. Навантаження снігу згорнутого у прилоткову зону проїжджої частини у вантажівки для вивезення на снігозвалище», – йдеться у тендерній документації.

Крім того, виконавець зможе залучити для виконання послуг третіх осіб, забезпечивши координацію їхньої роботи при надані послуг.

Нагадаємо,  у Бердичеві на 300 тисяч закуплять сіль для посипання дороги у київської фірми бердичівлянина. Мова йде про 276 тонн технічної кам’яної солі з антизлежувальною добавкою.   Бішофітом посипають тротуари тільки у центрі Житомира. 

Leave a Comment