За домашнє насильство щодо матері Житомирянину загрожує в’язниця до двох років

За домашнє насильство щодо матері Житомирянину загрожує в’язниця до двох років

За заявою літньої жительки про здійснення щодо неї домашнього насильства її 37-річним сином поліція відкрила кримінальне провадження. За умовами винесеного тимчасового припису чоловіку заборонено наближатися до матері упродовж 10 діб. 

Днями до Житомирського районного управління поліції звернулася 72-річна пенсіонерка, яка поскаржилася на агресивну поведінку сина.

“Це не перший такий випадок у їх родині. Поліцейські і раніше реагували на повідомлення жінки подібного змісту і її скарги на 37-річного житомирянина. З чоловіком проводили профілактичні бесіди, неодноразово він притягувався і до адміністративної відповідальності за скоєння насильства у сім’ї. Однак, такі заходи, вочевидь, його не зупинили”, – коментує начальник відділу превенції Житомирського РУП Олег Петелюк.

Про чоловіка відомо, що він офіційно не працює, перебивається тимчасовими заробітками, водночас часто вживає алкоголь. А під його дією виплескує агресію на 72-річну матір, яка після подібних ситуацій із сином змушена шукати притулку у найближчих родичів.

 

 

 

Leave a Comment