За фактом передачі земель з покладами бурштину відкрили кримінальне провадження

За фактом передачі земель з покладами бурштину відкрили кримінальне провадження

Щодо перевищення повноважень посадовцями Держгеокадастру.

За фактом передачі 31 га державних земель із покладами бурштину в Олевському районі відкрито кримінальне провадження. Про це повідомила пресслужба прокуратури Житомирської області.

«Встановлено, що у березні цього року 16-м особам передано у власність великим масивом 31 га земель, у тому числі лісового фонду та з покладами бурштину, що у межах Олевської територіальної громади», йдеться у повідомленні.

Землі у приватну власність передали на підставі проєктів землеустрою, затверджених головним управлінням Держгеокадастру в Житомирській області з порушенням вимог Земельного та Лісового кодексів України.

Відомості про правопорушення Коростенською місцевою прокуратурою 2 липня внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Досудове розслідування щодо службових осіб ГУ Держгеокадастру в області проводить Олевське відділення поліції.

Нагадаємо, що Служба безпеки України вилучила 16 кг незаконно видобутого бурштину у скупника з Коростеня. Справу щодо незаконної видачі на видобуток бурштину в Олевському районі розглядатиме суд.

Leave a Comment