За паркування у забороненому місці автомобілі житомирян забирає евакуатор

За паркування у забороненому місці автомобілі житомирян забирає евакуатор

А водіїв за таке паркування – штрафують.

За паркування в недозволеному місці житомирських водіїв штрафують на суму від 255 грн до 340 грн. Автомобілі, залишені власниками на центральних вулицях, заважають руху громадського транспорту і прибиральній техніці. Відповідну роботу почали здійснювати 18 листопада, починаючи з вулиці Великої Бердичівської. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Задля розвантаження центральних вулиць міста паркування нещодавно було заборонено на вулицях Київській та Бердичівській. Вздовж вулиць встановленні знаки про заборону паркування. На вулицях, що прилягають до центральних, облаштовані паркомісця, про що також інформують відповідні знаки», – йдеться у повідомленні.

Патрульна поліція слідкує за дотриманням встановлених правил. Житомиряни, які порушують правила дорожнього руху і залишають свої автомобілі у недозволеному місці, отримують штраф у розмірі від 255 до 340 гривень.

Авто, які власники залишили у заборонених місцях, будуть переміщені евакуатором на спеціальні майданчики. Після цього власнику машини необхідно буде сплатити штраф, кошти за роботу евакуатора та перебування транспорту на стоянці.

evakuator1

evakuator2

evakuator4

?????????????????????????????????????????????????????????

Нагадаємо, у міській раді кажуть, що з вулиць міста вивезли вже 910 тон снігу. У вересні патрульна поліція відправила на штрафмайданчик 6 автомобілів. 25 вантажівок вивільнили рятувальники на трасі Київ – Чоп з кілометрових автомобільних заторів.

Leave a Comment