За підтримки авіації та важкої бронетехніки: Як проходять тактичні навчання десантників на Житомирщині (ФОТО)

За підтримки авіації та важкої бронетехніки: Як проходять тактичні навчання десантників на Житомирщині (ФОТО)

Підрозділи 46 ОДШБр з Полтави.

На Житомирщині проходять батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів 46 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це повідомила прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

Навчання проходять у тісній взаємодії разом з авіацією Повітряних Сил та армійською авіацією Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час навчань, посилені танками та артилерією десантно-штурмові підрозділи відпрацювали вихід до району зосередження, облаштування та маскування польового табору, його охорону, оборону тощо. Також, відпрацьовують питання перегрупування сил, заняття визначених рубежів з подальшим відбиттям атаки умовного противника та  наступальні дії з метою знищення основних сил противника.

“До виконання навчально-бойових завдань залучалися всі штатні та придані підрозділи бойового і тилового забезпечення. Кожен підрозділ мав конкретне завдання, що значно ускладнювалося різними ввідними, які можуть виникнути під час бойових дій на Донбасі: засідка, блокування колон, мінування доріг, дії диверсантів та багато іншого”, – повідомив командир окремої батальйонної тактичної групи.

Leave a Comment