За півмільйона гривень влада вирішить, із яких старих будинків треба відселяти людей

Для того, щоб вирішити, які старі будинки Житомира варто модернізувати, а з людей узагалі відселити, міська рада має розробити проекти реконструкції чотирьох кварталів застарілого житлового фонду міста. Їх вартість – 540 тис. грн. Про це повідомила начальниця управління архітектури, містобудування та дизайну міського середовища Житомирської міської ради Євгенія Черкасова 10 березня під час бюджетної комісії.

«Відповідно до нового генерального плану міста, який ще не затверджений, є зони, квартали в яких підлягають реконструкції. Це стосується панельних житлових будинків і кварталів зі змішаною, мало- і багатоповерховою багатоквартирною, забудовою. Для того, щоб оцінити, які будинки потрібно модернізувати, а з яких відселити людей, треба розробити проект реконструкції кварталів застарілого житлового фонду. Ми розрахували на 2016 рік чотири таких квартали. Вартість цих проектів 540 тис. грн. На наступний рік – 260 тисяч: там два квартали залишається», – пояснила Черкасова.

Під час комісії депутати міськради підтримали напрацювання профільного управління і винесли це питання на розгляд сесії, що відбудеться 16 березня.

Нагадаємо, торік у Житомирі прийнято в експлуатацію три багатоповерхових та 70 індивідуальних житлових будинків загальною площею 44 тис. м2, що становить 21 % обласного обсягу.


Текст, фото: Олександр Трохимчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *