За півроку митники області виявили вчетверо більше контрабандистів, ніж торік

За півроку митники області виявили вчетверо більше контрабандистів, ніж торік

Минулого року було чотири випадки.

За перше півріччя 2018 року митники Житомирської області виявили 17 кримінальних злочинів при перетині кордону. Про це повідомили в управлінні Державної фіскальної служби регіону.

«Протягом І півріччя 2018 року Житомирською митницею ДФС порушено 1 тис. 503 справи про порушення митних правил на загальну суму 3,6 млн. грн. З них у 30 справах тимчасово вилучено предмети правопорушень на суму 1,3 млн. грн. Кількість складених протоколів про порушення митних правил у 2018 році на третину перевищує показник аналогічного періоду попереднього року», – йдеться у повідомленні.

Щодо штрафів, то за півроку митниками їх було виписано аж на 11,6 млн грн. З них понад 2,4 млн грн вже надійшло до бюджету.

Кінологи митниці протягом першого півріччя 2018 року перевірили майже 10 тис. одиниць автомобільного та залізничного транспорту.

Нагадаємо, що у квітні митники області вилучили у жителя Молдови предмети стародруку та культові речі. У листопаді 2017 року вони виявили та конфіскували 5,5 тис. пачок цигарок без акцизу.

Leave a Comment