За посаду директора школи №12 “змагаються” два кандидати

За посаду директора школи №12 “змагаються” два кандидати

Олександр Голяченко та Анатолій Каблов.

У залі засідань департаменту освіти міської ради 18 грудня учасники конкурсу на посаду директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира проходять письмове тестування та вирішують ситуаційні завдання. Про це повідомила пресслужба міської ради. До участі у конкурсі допустили двох кандидатів: Олександра Голяченка та Анатолія Каблова.

“Конкурсанти проходять письмове тестування на знання Конституції України, ЗУ «Про освіти», «Про загальну середню освіту», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», Концепції «Нова українська школа» та вирішують ситуаційні завдання за двома напрямками: 20 ситуаційних завдань «Знання законодавства та нормативних документів із питань загальної середньої освіти» та 20 ситуаційних завдань «Знання законодавства та нормативних документів із питань трудового законодавства». У приміщенні, де проходить конкурс, здійснюється відеофіксація”, – йдеться у повідомленні.

Голяченко Олександр Леонідович, 1985 року народження, у 2007 році закінчив ЖДУ імені І.Франка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», кваліфікація вчителя історії та правознавства. Загальний стаж роботи – 12 років, із них 9,5 років педагогічної роботи. У 2019 році отримав кваліфікацію вчителя «спеціаліст вищої категорії». Нагороджений грамотами управління освіти Житомирської міської ради, управління освіти і науки Житомирської ОДА, Почесним дипломом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, дипломом І ступеня управління освіти і науки Житомирської ОДА. З 2016 року працює заступником директора з виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира.

Каблов Анатолій Володимирович, 1977 року народження, у 1999 році здобув першу вищу освіту в ЖДУ імені І.Франка за спеціальністю «Фізика і математика», здобувши кваліфікацію вчителя фізики, математики, астрономії і безпеки життєдіяльності. У 2018 році в ЖДУ імені І.Франка отримав кваліфікацію – магістр менеджменту, керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання) за спеціальністю «Менеджмент. Управління навчальним закладом». Загальний стаж роботи складає 20 років, із них 16 років педагогічної роботи. Нагороджений Почесною грамотою Будівельного коледжу ЖНАЕУ, департаменту агропромислового розвитку Житомирської ОДА, грамотою Житомирської галузевої організації «Асоціації будівельників», Подяками виконавчого комітету Житомирської міської ради, відзнакою «За відданість справі» ВО «КРАЇНА». Голова громадської організації «Центр громадських ініціатив «Наш Дім» (з 2016 року). З 2014 року працює заступником директора з виховної роботи Будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, конкурс на заміщення вакантної посади директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С.Ковальчука м. Житомира оголосили 12 листопада 2019 року. Викладачка іноземної, фізик та інформатик претендували на посаду директора гуманітарної гімназії №23.

 

Leave a Comment