За продаж неіснуючих речей жителька Звягельщини  може сісти на 5 років

Жителька Баранівської громади Звягельського району може сісти на 3 роки за продаж у мережі інтернет речей, яких у неї насправді не було. Про це повідомили у прес-службі поліції.

«Кілька місяців тому до поліції звернулась 44-річна жителька Волині. Вона розповіла, що в одній із соціальних мереж побачила оголошення про продаж шуби та вирішила зробити замовлення, написавши продавцю. Під час спілкування незнайомка повідомила, що відправить товар лише після передоплати. Заявниця переказала кошти на вказаний банківський рахунок, а замовлення так і не отримала, адже «продавчиня» перестала відповідати на повідомлення та дзвінки, а гроші так і не повернула», – розповіли правоохоронці.

Поліція встановила особу шахрайки. Нею виявилася 23-річна жителька Баранівської громади. Вона створила сторінку в одній із соціальних мереж, де розміщувала фейкові дописи про продаж жіночого одягу. Щоразу, отримавши передоплату за замовлення, припиняла спілкування та блокувала покупців. За час існування такого «бізнесу» вона ошукала щонайменше 20 людей з різних областей країни.

Наразі жінці оголошено підозру. За скоєне вона може отримати від 3 до 5 років тюрми.

Нагадаємо, що житель Чуднова може отримати до 6 років тюрми за шахрайство на донатах.