За прибирання доріг у Житомирі відповідатиме зам по транспорту

За прибирання доріг у Житомирі відповідатиме зам по транспорту

Розпорядження Сухомлина.

З 8 січня відповідальність за прибирання доріг та тротуарів у Житомирі нестиме заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук. Відповідне розпорядження Сухомлина оприлюднили на сайті міської ради.

«Внести зміни в додаток до розпорядження міського голови від 14.03.2018 № 185 «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради», – йдеться у документі.

Відповідно до внесених змін, на заступника міського голови Дмитра Ткачука відтепер покладено контроль та координацію діяльності КП «Управління автомобільних шляхів». Останнє, в свою чергу, відповідає за прибирання доріг та тротуарів у Житомирі. До Ткачука підприємство контролював заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Нагадаємо, що житомирські комунальники витратили 40 тис. грн на прибирання міста від криги. Підприємство колишнього радника Сухомлина отримало більше мільйона за прибирання вулиць.

Leave a Comment