За рік роботи патрульної поліції Житомира було звільнено 13 працівників

За рік роботи патрульної поліції Житомира було звільнено 13 працівників

Загалом звільняли за порушення дисципліни.

У Житомирі за рік роботи патрульної поліції було звільнено 13 працівників. Про це повідомив начальник управління патрульної поліції у місті  Житомирі Департаменту патрульної поліції Олександр Гуменюк під час брифінгу 22 березня.

Серед причин посадовець назвав грубі порушення дисципліни, а також  запізнення на службу. Він також додав, що набір патрульних планується у цьому році, але коли саме – невідомо.

«Так, були звільнені: вісім патрульних за особистим бажанням, і п’ять патрульних були звільнені за дисциплінарні стягнення», – повідомив Олександр Гуменюк.

Посадовець також сказав, що працівники патрульної поліції мають дуже добру базу для проведення занять з фізичної, тактичної та вогневої підготовки.

«Упродовж року патрульні проходили підвищення кваліфікації, майстерності у Національній академії внутрішніх справ у Києві та Харкові. Також у нас постійно проводяться заняття з професійної підготовки нашими працівниками. До цих занять ми залучаємо працівників інших служб та підрозділів», – розповів начальник управління.

Разом з тим Олександр Гуменюк повідомив, що є і недоліки в роботі патрульних.

«Потрібно більше звернути увагу особливо в весняно-літній період на здійснення пішого патрулювання в громадських місцях і місцях значного скупчення людей для попередження злочинності», – наголосив посадовець.

Нагадаємо, житомиряни розповіли, як оцінюють роботу нової патрульної поліції. Житомирські поліцейські беруть пояснення у депутатів міської ради щодо подій на сесії 9 березня.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment