За селом у Житомирській області знайшли тіло жінки. Поліцейські затримали вбивцю

За селом у Житомирській області знайшли тіло жінки. Поліцейські затримали вбивцю

Попільнянський район.

У Попільнянському районі 12 квітня поліцейські знайшли тіло 80-річної жінки. Упродовж кількох годин встановили і причетного до її вбивства. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Напередодні до поліції звернувся житель району та розповів, що його тітка зникла за підозрілих обставин ще 11 квітня близько 10:00, коли пішла отримувати пенсію.

Розпочавши перевірку інформації, поліцейські, у першу чергу, дізнались, що бабуся  дійсно була у поштовому відділенні, де отримала пенсію.

“Тож однією з перших ми перевіряли версію про вчинення відносно жінки злочину з метою заволодіння грішми. Однак під час спілкування з місцевими жителями ми переконались, що  сторонніх людей у селі цього дня не бачили. Близько 19.30 ми знайшли у лісосмузі за селом тіло жінки, прикидане сухим листям,  з видимими гематомами та саднами”, – розповів начальник Попільнянського відділення поліції Сергій Рябушенко.

Версію про вбивство з метою заволодіння коштами довелось відхилити, оскільки неподалік знаходились і речі загиблої: сумки, гаманець, телефон та інше.

“Втім зібрана на місці події слідова інформація та свідчення місцевих мешканців дозволили зробити припущення про причетність до злочину сусіда пенсіонерки, з яким у жінки були давні неприязні стосунки. Підозри підтвердились, коли окремі її особисті речі були знайдені на його обійсті. Сам 48-річний чоловік опиратись не став і розповів, як все відбувалось”, – додали у поліції.

Нині усі зібрані відомості перевіряються у рамках розпочатого кримінального провадження за ознаками правопорушення передбаченого ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Підозрюваний затриманий відповідно до ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Нагадаємо, житель Ємільчинського району забив до смерті стареньку бабусю. Чоловіка взяли під варту. 

Leave a Comment