За тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 5 тисяч жителів області. З них більшість – діти

За тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 5 тисяч жителів області. З них більшість – діти

Стан захворюваності станом на 1 січня.

За останній тиждень в області на грип та ГРВІ захворіли 4 тис. 581  жителів. Майже всі хворі – діти. Про це 3 січня повідомили у ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.  

“Протягом останніх трьох тижнів відмічається незначне поступове зниження рівнів захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Всього захворіли 4 тис.  581 осіб. Серед захворілих 70,3%  – діти. Найвищий показник захворюваності  серед дітей до 4-х років. Перевищення епідемічного порогу не зареєстроване на жодній адмінтериторії. Проте, в порівнянні з попереднім тижнем збільшилась кількість госпіталізованих хворих. Госпіталізовано 319 хворих, з них 272 – діти”, – йдеться у повідомленні.

До слова, з початку епідсезону були щеплені проти грипу 1 тис. 739 осіб. Найбільше щеплених  в Коростишівському районі – 85 осіб, Романівському – 82, Бердичівському – 90,  Малинському  районі – 91, Любарському- 272 та  у Житомирі – 493 особи.  Жодного  щеплення не зробили у Баранівському, Попільнянському та Ружинському районах.

Leave a Comment