За тиждень на Житомирщині виявили 7619 випадків грипу

Протягом тижня на Житомирщині зафіксували 7 тис. 619 випадків захворювання на грип та ГРВІ. Це на 20 випадків більше, ніж минулого тижня. Таку статистику дає Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Фахівці центру фіксують зростання захворюваності серед дітей до 4-х років та 5-14 років. В інших вікових групах дітей та дорослого населення спостерігається незначне зниження захворюваності.

Загалом за період з 19 по 25 грудня в області захворіли 4 тис. 629 дітей, на 4% більше, ніж за попередній тиждень. На сьогодні, стверджують лікарі, діти становлять 61% від усіх хворих. З них 195 дітей перебувають у лікарнях.

Найвищий рівень захворюваності фіксують у Олевській громаді Коростенського району, Бердичівському районі, у Пулинській громаді Житомирського району та у обласному центрі.

Що стосується Житомира, то кількість хворих на грип та ГРВІ тут знизилася в порівнянні з попереднім тижнем. Так, протягом 19-25 грудня із ознаками хвороби до лікарів звернулися на 214 осіб менше, ніж за 12-18 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *