Загадки Всесвіту житомирянам відкрили у Музеї космонавтики (ФОТО)

У Музеї космонавтики ім.С.П.Корольова 30 вересня відбувся проект – «Європейська ніч учених». «Загадки Всесвіту» – такий девіз надали заходу його організатори.

«Проект проводиться під егідою Європейського Союзу та спрямований на популяризацію науки, набуває все більшої популярності серед європейської спільноти, а кількість учасників проекту  постійно зростає. Платформою для втілення проекту став музейний простір унікальної експериментальної  експозиції «Космос» Музею космонавтики, який спонукає  до наукового діалогу,  дає унікальну можливість  для демонстрації та популяризації науки шляхом  науково-культурних акцій із залученням до них молодих учених, студентської та учнівської молоді, широкої громадськості», – розповіли у музеї.

У рамках заходу житомиряни взяли участь  у  майстер-класі  «Стань конструктором космічних ракет і апаратів», спостерігали за зоряним небом за допомогою телескопів, присутнім демонстрували  хімічні експерименти та фізичні досліди, прочитали цікаву лекцію «Майбутня подорож до Марсу». Крім того, у музеї відбулася репрезентація «Національний центр управління та випробування космічних засобів Державного космічного агенства України. Напрямки діяльності та технічні можливості» та виступ учасників лайт-шоу «Загадки Всесвіту».

nich-vchenyh-2-of-50 nich-vchenyh-4-of-50 nich-vchenyh-8-of-50 nich-vchenyh-9-of-50 nich-vchenyh-11-of-50 nich-vchenyh-12-of-50 nich-vchenyh-13-of-50 nich-vchenyh-15-of-50 nich-vchenyh-18-of-50 nich-vchenyh-19-of-50 nich-vchenyh-21-of-50 nich-vchenyh-22-of-50 nich-vchenyh-24-of-50 nich-vchenyh-30-of-50 nich-vchenyh-33-of-50 nich-vchenyh-35-of-50 nich-vchenyh-38-of-50 nich-vchenyh-42-of-50 nich-vchenyh-47-of-50 nich-vchenyh-48-of-50

Нагадаємо, у “Музеї космонавтики” провели фестиваль електронної музики та сучасного мистецтва. Організатори кажуть, що не розраховували на велику кількість відвідувачів, бо це достатньо специфічний сектор культури і його важко починати. Знають, що такою музикою і лекціями не будуть збирати стадіони, бо це такий формат. Проте, вони переконані, що наступного року відвідувачів буде більше.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *