Замінували? У Житомирі знову поліція шукає вибухівку в університетах

Замінували? У Житомирі знову поліція шукає вибухівку в університетах

Людей евакуювали.

До поліції 15 липня від адміністрації двох з вищих навчальних закладів у Житомирі надійшли повідомлення про отримання електронних листів про нібито закладення вибухівки. Нині на місця подій виїхали і працюють поліцейські, які обстежують будівлі та навколишню територію вишів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“У навчальних закладах працюють слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.

Поліцейські огородили по периметру території потенційної небезпеки, доступ до яких тимчасово обмежено. Також проведена евакуація присутніх у приміщеннях людей. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту.

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій”, – йдеться у повідомленні.

Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас тривають заходи зі встановлення авторів тривожних повідомлень.

Нагадаємо, у Житомирі замінували залізничний вокзал і вимагають півмільйона. Три житомирські вузи отримали повідомлення про замінування.

Leave a Comment