Зарплати чиновників: секретар міської ради – 25 тисяч, заступники по 22 тисячі

Зарплати чиновників: секретар міської ради – 25 тисяч, заступники по 22 тисячі

Безбідні дні перших осіб мерії.

Перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький у червні отримав 22 416 грн заробітної платні. Заступник мера Дмитро Ткачук у липні заробив 21 564 грн, а Матвій Хренов у квітні отримав майже 22 тис. грн. Секретар міської ради Наталія Чиж у квітні заробила майже 25 тис. грн. А заступник Сухомлина Фещенко, який пропрацював на посаді лише чотири місяці, пішов в оплачувану відпуску. Інформацію про зарплати перших осіб міської ради оприлюднив голова громадської організації “Антикорупційний рух Житомирщини” Володимир Гірук.

гірук«Багато розмов зараз ведеться про те, що нова місцева влада нічим не займається, бо ні результатів, ні певних змін у Житомирі не видно. Майже щотижня спалахують нові корупційні скандали, а чиновники роблять вигляд ніби це їх не стосується. Та попри загальне безчинство, про свою заробітну плату вони не забули. Наприклад, перший заступник міського голови, який збирався боротися зі стихійною торгівлею, але, напевно, вже забув, за червень отримав 22 416 грн.  Заступник мера Дмитро Ткачук, який за 10 місяців роботи спромігся встановити лише одну велопарковку в місті, і то, біля міської ради, за липень отримав 21 564 грн. Та ж сама історія і з іншим заступником – Хрєновим. Отримавши у квітні заробітну плату в сумі майже 22 тисячі, Матвій призабувся про свої обіцянки реформувати сферу медицини. Цікава ситуація і з ще одним заступником міського голови – Олександром Фещенко, який пропрацював лише чотири місяці, і вже пішов в оплачувану відпуску. Парадоксальна ситуація з секретарем міської ради Чиж. За квітень їй було нараховано майже 25 тисяч гривень, і це попри те, що за час її роботи, у відпустці вона була вже 12 разів. Все нормально, першочергово говорилося, що якщо буде велика заробітна плата, буде стимул працювати, і результат відчуватиметься у перші місяці. Говорилося також, що не буде корупції. Але, вибачте мене, хіба житомиряни дурні і нічого не розуміють? Який сенс платити такі шалені гроші і при цьому мати таке безвідповідальне керівництво міста?», – написав Гірук на своїй сторінці у Facebook.

зпр

Публікація голови громадської організації “Антикорупційний рух Житомирщини” викликала бурю емоцій та негативних коментарів у соціальних мережах. Зокрема, депутат міської ради Ірина Ярмоленко, коментуючи дану інформацію, заявила, що заступники мера майже нічого не роблять, а отримують заробітні платні на рівні посадовців з вищих ешелонів влади.

ЯРМОЛЕНКО-1«У Гройсмана зарплата близько 27-29 тисяч гривень. У нардепів ще нижча. А наші заступники мера вирішують “важливі загальнодержавні” справи: встановлюють за рік роботи велопарковки, пару нових зупинок, нерентабельну електричку запускають, ремонтують дороги в дощ, ремонтують клаптики, де за тридцять метрів не яма залишається, а ціла прірва, і отримують заробітні платні на рівні посадовців з вищих ешелонів влади. Звісно, вони «лайкатимуть» постики мера про придушення свободи слова як щось прогресивне та правильне, а навіщо їм ці розмови?Знаєте, панове, такі зарплатні ви могли отримати (у зв’язку з тим, що у житомирян середня з.п. – 2-3 тис. грн) – якби тролейбуси були з кондиціонерами та комфортабельністю у 100% задоволення житомирян, якби наші учні були лідерами у вступі на бюджет у найпрогресивніші виші країни та світу, якби по місту можна було ходити босоніж, а травичка сама росла до такої довжини, яка необхідна (навіть, якщо це не реально). Про секретаря ради взагалі мовчу – сором на всю країни з оборудками з “Українським домом”, а вона заявляє на нашій комісії гуманітарній, що “виправдовуватися ні перед ким не збирається”», – сказала Ярмоленко.

Нагадаємо, «Трудівниця»: Наталія Чиж вже 12 разів встигла сходити у відпустку. Чиновниця 14 днів відпочивала за свій рахунок та 9 днів взяла частину основної щорічної відпусткиВласне,  23 із 140 робочих днів секретар міської ради відпочивала. А це фактично шоста частина часу її перебування на такій бажаній та омріяній посаді. Зарплата міського голови Новограда втричі більша, ніж у мера Житомира.

 

 

Leave a Comment