Заступник міського голови зняв у маршрутках незаконні оголошення про пільговиків

Заступник міського голови Дмитро Ткачук, відреагувавши на скарги житомирян щодо неперевезення у маршрутках певних пільгових категорій громадян, 11 січня виїхав на кілька вибіркових маршрутів. За словами посадовця, проблема досі існує, хоча були досягнуті домовленості з перевізниками, що вони продовжуватимуть перевозити громадян певних пільгових категорій безкоштовно. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Ми намагались вирішити проблему у нормальний спосіб, зібрали перед Новим роком перевізників і проводили з ними роз’яснювальну роботу щодо норм законодавства, що ніякі пільги не скасовано. Але після свят люди знову скаржаться на гарячу лінію про те, що окремі перевізники розвісили оголошення про обмеження прав пільгових категорій громадян на користування транспортом“, – сказав Дмитро Ткачук.
1916070637_big

Разом із ЗМІ заступник міського голови перевірив декілька машин маршрутних “таксі” міста. Дійсно, оголошення були розвішані, вони мали різний зміст, але суть їх однакова.

Без відома перевізника ніякий водій оголошення вивішувати не буде, тим паче, що водії підтверджували, що вказівку їм давало керівництво. Крім того, квитки видали тільки нам, коли побачили камери та посадових осіб. Ті, хто вже сиділи, були необілеченими“, – розповів заступник міського голови.

1552741742_big

Дмитро Ткачук каже, що такі перевізники не повинні сьогодні надавати послуги, але для того, щоб розірвати з ними договір і мати для того юридичні підстави, потрібно обов’язково дотриматись певної процедури.

Дзвінок, фото, фіксація на камеру, пости у соціальних мережах – все це не має юридичної сили, на жаль. Повноважними посадовими особами мають бути складені акти про порушення, на підставі трьох або більше таких актів є всі законні підстави для того, щоб розірвати договір з недобросовісним перевізником. Я думаю, найближчим часом, ми цю практику втілимо в життя“, – наголосив Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що у Житомирі учасники АТО перекрили дорогу, вимагаючи своїх прав на пільговий проїзд.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *