Заступника начальника Служби автомобільних доріг, який фігурує у справі про заволодіння державними коштами, оголосили у розшук

Заступника начальника Служби автомобільних доріг, який фігурує у справі про заволодіння державними коштами, оголосили у розшук

Міст через Іршу.

Закінчили розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння державними коштами на суму 600 тис. грн під час будівництва мосту через річку Ірша, що у Хорошівському районі. Про це повідмила пресслужба прокуратури області. Одного із фігурантів справи оголосили у розшук.

“За даними слідства, фігуранти справи – директор товариства з обмеженою відповідальністю (підрядник), заступник начальника Служби автомобільних доріг в області та колишній інженер цієї установи скоїли кримінальні правопорушення, унаслідок яких із державного бюджету підряднику зайво сплачено понад 600 тис грн.

Зокрема, директор товариства-підрядника, яке виконувало протягом 2016-2017 років будівництво мосту через річку Ірша у селі Рижани Хорошівського району, відобразив в актах приймання-передачі завищені обсяги виконаних робіт та вартість використаних матеріалів.

Посадові особи Служби автомобільних доріг, у свою чергу, не перевіривши відповідність обсягів реально виконаних робіт та вартість матеріалів із відображеними в актах приймання-передачі, підписали офіційні документи, що призвело до завищення вартості та заволодіння бюджетними коштами на суму понад 600 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Органом досудового розслідування директор товариства обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Заступник директора Служби автомобільних доріг в області обвинувачується у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) та колишній інженер відділу якості цієї установи – за ч. 5 ст. 27 (пособництво), ч. 4 ст. 191 (заволодіння майном у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Унаслідок неявки без поважних причин на виклики слідчого та невстановлення місцезнаходження заступника начальника Служби автомобільних доріг, особу було оголошено у розшук.

Наразі досудове розслідування закінчене, матеріали кримінального провадження відкриті підозрюваним для ознайомлення.

Нагадаємо, заступника начальника Служби автодоріг області підозрюють у фінансових махінаціях. Екс-начальника Служби автомобільних доріг області підозрюють у заволодінні бюджетними коштами. На ремонті автодоріг у Малинському районі вкрали майже півмільйона гривень.

Leave a Comment