Заступники голови ОДА Гундича отримують понад 20 тисяч зарплати

Заступники голови ОДА Гундича отримують понад 20 тисяч зарплати

Сам голова облдержадміністрації заробляє менше.

Щомісячна зарплата заступників голови Житомирської облдержадміністрації Ярослава Лагути та Олексія Ясюнецького становить понад 20 тис. грн. Про це останній повідомив «Вголос.zt» у відповіді на інформаційний запит.

Зарплата Лагути та Ясюнецького становить 21 тис. 386 грн. Зокрема, обидва заступники отримують 80% надбавки за «інтенсивність праці» та 6% – «за вислугу років».

Відомо, що зарплата самого голови ОДА Ігоря Гундича – менша. Принаймні,  відомо, що з січня по березень він щомісяця отримував 15 тис. 100 грн. Надбавка «за вислугу років» у Гундича становила 15 %, а також 15% – за «роботу в умовах режимних обмежень». За «інтенсивність праці» голові ОДА у цей період коштів не нараховували.

Відповідно до декларації, торік Ярослав Лагута на посаді заступника заробив 204 тис. 842 грн. Ще 9 тис. 435 грн принесла його викладацька діяльність у Житомирському державному технологічному університеті. Олексій Ясюнецький торік, працюючи на посаді заступника Житомирського міського голови, отримав 173 тис. 39 грн зарплати та понад півмільйона гривень дивідендів від ТОВ “ГАЗТЕХ”, де він є співвласником.

Нагадаємо, директор житомирського ТТУ в березні отримав 36 тисяч зарплати. Відповідне розпорядження міський голова Сергій Сухомлин підписав наприкінці лютого. Сам міський голова Сергій Сухомлин отримує вдвічі меншу заробітну плату порівняно з керівником вкрай бідного та фактично збиткового підприємства

Leave a Comment