Заступники голови ОДА Гундича отримують понад 20 тисяч зарплати

Щомісячна зарплата заступників голови Житомирської облдержадміністрації Ярослава Лагути та Олексія Ясюнецького становить понад 20 тис. грн. Про це останній повідомив «Вголос.zt» у відповіді на інформаційний запит.

Зарплата Лагути та Ясюнецького становить 21 тис. 386 грн. Зокрема, обидва заступники отримують 80% надбавки за «інтенсивність праці» та 6% – «за вислугу років».

Відомо, що зарплата самого голови ОДА Ігоря Гундича – менша. Принаймні,  відомо, що з січня по березень він щомісяця отримував 15 тис. 100 грн. Надбавка «за вислугу років» у Гундича становила 15 %, а також 15% – за «роботу в умовах режимних обмежень». За «інтенсивність праці» голові ОДА у цей період коштів не нараховували.

Відповідно до декларації, торік Ярослав Лагута на посаді заступника заробив 204 тис. 842 грн. Ще 9 тис. 435 грн принесла його викладацька діяльність у Житомирському державному технологічному університеті. Олексій Ясюнецький торік, працюючи на посаді заступника Житомирського міського голови, отримав 173 тис. 39 грн зарплати та понад півмільйона гривень дивідендів від ТОВ “ГАЗТЕХ”, де він є співвласником.

Нагадаємо, директор житомирського ТТУ в березні отримав 36 тисяч зарплати. Відповідне розпорядження міський голова Сергій Сухомлин підписав наприкінці лютого. Сам міський голова Сергій Сухомлин отримує вдвічі меншу заробітну плату порівняно з керівником вкрай бідного та фактично збиткового підприємства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *