Зеленський нагородив відзнакою 87-річного житомирського спортсмена

Зеленський нагородив відзнакою 87-річного житомирського спортсмена

З нагоди Дня Соборності України.

Президент України Володимир Зеленський відзначив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня 87-річного житомирського спортсмена Костянтина Щеглова. Відповідний указ оприлюднили на сайті президента.

«За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю» постановляю: нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня члена громадської організації «Клуб ветеранів плавання та спорту «Гаврилич Мастерс», (м. Житомир) Щеглова Костянтина Миколайовича», ‒ йдеться у документі.

Довідково. Житомирянин, заслужений тренер України Костянтин Миколайович Щеглов виховав не одне покоління професійних спортсменів та любителів плавання та сам у свої майже 87 років встановив велику кількість рекордів України, два європейських та світовий рекорди, став переможцем Європейських Ігор Ветеранів (2015 р. — Ніцца, 2019 р. — Турин) та Чемпіоном Світу в категорії «МАСТЕРС» ( 2017 р. — Будапешт).

Нагадаємо, що у серпні 2019 року Костянтин Щеглов привіз 4 медалі з Європейських Ігор. У 2018 році він встановив 3 рекорди на Чемпіонаті України з плавання.

Leave a Comment