Зеленський звільнив керівника СБУ у Житомирській області

Президент України Володимир Зеленський 19 липня звільнив із посади начальника управління Служби безпеки України Сергія Лисака. Відповідний указ оприлюднили на офіційному сайті президента.

«Звільнити Лисака Сергія Петровича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Житомирській області», ‒ йдеться у документі.

Через кілька годин після оприлюднення указу щодо звільнення очільника СБУ області з’явився ще один. Цього разу про призначення вже екс-керівника Служби безпеки Житомирщини керівником цього ж відомства у Дніпропетровській області.

Станом на 12:04 19 липня на сайті Президента України відсутній указ про призначення нового начальника СБУ Житомирщини.

Примітно, що напередодні увечері Володимир Зеленський направив до Верховної Ради України подання про звільнення з посади Голови СБУ Івана Баканова. Вранці 19 липня до парламенту також надійшло подання про звільнення з посади Генерального прокурора України Ірини Венедіктової. Ймовірно, вслід за цим можуть очікуватися кадрові перестановки і у прокуратурі Житомирської області. У регіональних управліннях СБУ перестановка торкнулася 5 керівників. З них 4 переведені у інші області, 1 ‒ новопризначений.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року прокурором області призначили екс-керівника Бердичівської міської прокуратури Олександра Білошицького. До Сергія Лисака управління СБУ у Житомирській області очолював Олег Головаш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *