Земельний скандал: у Житомирському районі селяни перекрили дорогу (ФОТО)

У Житомирського району 21 липня селяни перекрили трасу на Могилів-Подільський. Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав депутат Житомирської районної ради Роман Мосійчук.

Таку акцію протесту жителі трьох сільських рад провели біля села Двірець.

«Сьогодні мешканці громади Коднянської, Вертокиївської та Миролюбівської сільрад Житомирського району провели акцію протесту щодо відстоювання своєї землі. Держгеокадастр забрав у громад землю для випасу худоби, а також огороди, що ними оброблялися чверть століття. Селяни обурені такими діями, адже їх власну землю віддали АТОвцям з Донецька та Луганська нібито. Тому, селяни вдалися до радикальних дій, щоб бути почутими владою шляхом перекриття дороги!» – написав депутат.

За його словами, на акцію протесту приїхали депутати районної ради, активісти та заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький. Останній пообіцяв 24 липня скликати нараду з цього питання.

«Вголос.zt» слідкуватиме за розвитком подій.

Фото зі сторінки Facebook Романа Мусійчука.

Нагадаємо, депутати облради будуть просити у Кабміна гроші на лікування та реабілітацію учасників АТО. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті облради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *