Землевпорядники області передали в оренду з аукціону майже 110 га землі

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області на земельному аукціоні продали права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею майже  110 га. Про це повідомила прес-служба головного управління.

Землі розташовані на території Пулино-Гутської та Зеленополянської сільських рад Червоноармійського району.

«Стартова сукупна вартість ділянок була визначена на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки землі та становила 55,9 тис. грн. За підсумками торгів, розмір річної орендної плати склав 115,5 тис. грн. У перерахунку на 1 гектар вартість користування землею становила 1,037 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Землевпорядною службою області укладено 27 договорів з виконавцями земельних торгів, згідно з якими заплановано реалізувати через аукціони права оренди ще на 27 земельних ділянок загальною площею майже 1180 га. Інвесторам запропонують ділянки на території Бердичівського, Коростишівського, Лугинського, Малинського та Новоград-Волинського районів.

«Загалом, землевпорядники Житомирської області включили 112 земельних ділянок загальною площею 3378,3 гектара до переліку земельних ділянок державної власності, права оренди на які можуть бути реалізовані на земельних торгах», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, на Житомирщині 290 га орендованої землі поросли бур’янами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *