Землі скандально відомого Тетерівського бульвару виставлять на аукціон

Землі скандально відомого Тетерівського бульвару виставлять на аукціон

У міській раді передумали просто передавати ділянку.

Земельні ділянки під забудову скандально відомого Тетерівського бульвару на Корбутівці найближчим часом можуть продати з аукціону. Відповідний проект рішення сесії оприлюднено на сайті Житомирської міської ради.

“Затвердити перелік земельних ділянок для продажу на земельних торгах у формі аукціону в м. Житомирі. Доручити департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради та управлінню Держгеокадастру у Житомирському районі Житомирської області організувати проведення робіт по підготовці земельних ділянок для продажу на земельних торгах у формі аукціону. Доручити департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради розробити проектну документацію з визначенням інженерних мереж та відповідними технічними умовами земельних ділянок згідно з додатком”, – йдеться у документі.

Серед ділянок, які планують продати через торги в цьому році, понад гектар землі знаходяться по проспекту Незалежності, 29  (колишня Ватутіна), три ділянки – по провулку Шпаковському та п’ять — по Тетерівському бульвару.

Нагадаємо, що у травні місяці депутати міської ради без аукціону віддали «елітну» земельну ділянку сумнівному кооперативу. А 19 травня це питання внесли на розгляд сесії з голосу.

Leave a Comment