Жахлива пожежа у Новограді: горіли молодіжний центр, кінотеатр, магазини, спортзал та кафе

Жахлива пожежа у Новограді: горіли молодіжний центр, кінотеатр, магазини, спортзал та кафе

Ніхто не постраждав.

У Новограді-Волинському 19 травня сталася пожежа у центрі міста. Вогонь охопив приміщення будівлю колишнього кінотеатру, у якому знаходяться молодіжний центр, спортивний зал, магазини, кафе та дитячі атракціони. За словами очевидців пожежа сталася о 3:00 ночі. Приватні підприємці, які орендували приміщення, виносять все, що вціліло…

«Мене вразило, що з пожежних шлангів били фонтани. У місті зараз будують «прозорий офіс», тратять гроші, а у пожежників немає шлангів. Люди працюють добре, гасять пожежу, але у якому стані служба? Куди йдуть наші податки? Ще хочу сказати, наша частина пожежна – за сто метрів від цього приміщення. Третя машина приїхала аж 6:30 ранку. Може це не наша була, може десь з району викликали… Я не знаю, у чому проблема, що все згоріло біля пожежної частини, можна сказати у них «під носом». Мій син орендував тут приміщення. Згоріло все, апаратура, комп’ютера…Все було тут в ремонті. Техніка чужа…», – розповіла місцева жителька Валентина Іванівна.

За словами інших очевидців, пожежники робили все, що могли. Люди більше нарікають на місцевий водоканал. Кажуть, був дуже маленький тиск, вода подавалася погано.

«Сьогодні, близько 3:35 на нашу диспетчерську службу надійшло повідомлення про загорання поряд з територією молодіжного центру. По прибуттю на місце події було з’ясовано, що горить кафе, прибудоване до будівлі молодіжного центру. Вогонь охопив площу приблизно 90 кв. м. Крім того, було з’ясовано, що  є майже 400 кв. м «скритого» вогню. Будівля стара, 1914 року побудови, раніше тут був кінотеатр, а потім будівлю здали в оренду підприємцям. Зокрема, й господарю кафе, де на нашу думку сталося загоряння. Розповсюдження вогню було миттєвим. Тому наслідки досить серйозні. Фахівці будуть розбиратися, але на нашу думку причина пожежі – занесено вогонь ззовні. На місці пожежі працювали 7 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу», – розповів заступник начальника управління ДСНС України в Житомирській області, полковник Олег Держанівський.

За його словами, перша машина приїхала за дві хвилини після виклику. Щодо тиску води Держанівський пояснив, що зазвичай вночі тиск води понижений. Тому, коли автомобіль «став» на гідрант, тиску не вистачало, щоб ефективно проводити гасіння. Але пізніше проблему вирішили і вода подавалася у достатній кількості.

«Це хтось підпалив кафе. Народу не подобалося, що постійно грала музика та був шум та гамір», – каже інший місцевий житель.


Leave a Comment