Жінку, яка насмерть зарубала чоловіка сокирою, засудили до 9 років 6 місяців тюрми

Жінку, яка насмерть зарубала чоловіка сокирою, засудили до 9 років 6 місяців тюрми

Раніше її позбавили батьківських прав на 3 дітей.

Жінку, яка доводила свою правоту співмешканцю сокирою по голові, засуджено до 9 років і 6 місяців позбавлення волі. Новоград-Волинська місцева прокуратура підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства жителькою Романівського району свого співмешканця, за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Між 46-річною жінкою та її співмешканцем після спільного розпивання алкогольних напоїв виникла суперечка, у якій вони з’ясовували, кому більше дісталося спиртного. Не погодившись зі словесними доводами цивільного чоловіка, жінка вдалася до більш «вагомих» аргументів. Вийшовши із будинку, знайшла на подвір’ї сокиру та тричі вдарила нею по голові співмешканця. Унаслідок отриманих рубаних травм голови чоловік помер», – йдеться у повідомленні.

Під час судового слідства здобуто достатньо доказів, які вказують на скоєння нею умисного вбивства чоловіка, з яким систематично спільно зловживали алкоголем. До того ж, ще у 2007 році жінку позбавлено батьківських прав щодо трьох дітей.

Вироком Бердичівського міськрайонного суду обвинуваченій призначено покарання у виді позбавлення волі терміном на 9 років та 6 місяців.

Нагадаємо, охоронець м’ясокомбінату зарубав колегу прямо на робочому місці. Співмешканка нанесла 27-річному бердичівлянину смертельне ножове поранення.

Leave a Comment