Жінки у поліції: з успіхом проводять затримання і нічим не поступаються чоловікам

Жінки у поліції: з успіхом проводять затримання і нічим не поступаються чоловікам

Іноді показують навіть кращі результати.

Жінки, які працюють у патрульній поліції, з успіхом проводять затримання, врегульовують конфліктні ситуації. Про це розповіла інспектор роти №4 управління патрульної поліції Житомира Олександра Сімакова.

За словами інспектора, дівчата нічим не поступаються хлопцям, крім того, деякі навіть показують кращі результати за чоловіків-патрульних.

«Був отриманий виклик про масову бійку в центрі Житомира за участю близько 10 осіб. Виїхали два екіпажі, в кожному з яких була присутня жінка. Хлопці переживали за дівчат, хотіли викликати на допомогу спецроту поліції, але коли приїхали на місце, учасники бійки, почувши команду жіночим голосом «Припинити правопорушення!» і побачивши в епіцентрі жінку, миттєво поставали, як вкопані», – розповіла Олександра Сімакова.

Це дало можливість чоловікам розвести учасників бійки у різні боки. Однак, за словами інспектора, іноді доводиться застосовувати фізичну силу та були випадки отримання тілесних ушкоджень жінками-поліцейськими.

«На вулиці перевіряли людину, яка підозріло виглядала. Виявилося, що він знаходиться у розшуку за кримінальне правопорушення. Я була з напарником, і нам вдалося при мінімумі отриманих тілесних ушкоджень затримати та доставити його до відділу поліції», – пригадала випадок із практики інспектор.

Нагадаємо, житомиряни розповіли, як оцінюють роботу нової патрульної поліції. У Житомирі працівники управління патрульної поліції за рік роботи розбили 10 поліцейських машин.

Автор: Юлія РАДЬКО.

Leave a Comment