Журналістів не пустили на нараду щодо перевізників, тому що їх не запрошували, – Сухомлин

Журналістів не пустили на нараду щодо перевізників, тому що їх не запрошували, – Сухомлин

Долю пільговиків вирішили за закритими дверима.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради за зачиненими дверима кабінету міського голови визначився, що робити з житомирськими перевізниками та пільговиками. На робочу нараду перед засіданням виконкому не допустили ані журналістів, ані помічників депутатів. Міський голова повідомив, що на нараду їх не запрошували.

Перед позачерговим засіданням виконавчого комітету 13 жовтня, яке відбулося о 9:00, міський голова зібрав членів виконкому у своєму робочому кабінеті на нараду. Журналіста «Вголос.Zt» на нараду не допустили.

«Це робоча нарада у міського голови. Він визначає, кого запрошувати, а кого — ні», – сказала керуюча справами виконкому Ольга Пашко і зачинила двері просто перед носом журналіста.

Вже перед самим початком засідання виконкому, після закінчення наради, ми звернулися по коментар з цього приводу до міського голови Сергія Сухомлина.

«Ми можемо проводити наради без участі журналістів? Ми не запрошували журналістів, тому що нарада була на 8 ранку. Ми дуже цінуємо ваш час», – пояснив міський голова.

На питання, чи була нарада закритою, відповіді Сергій Сухомлин так і не зміг надати.

Нагадаємо, що 13 жовтня оголосили позачергове засідання виконкому Житомирської міськради через ситуацію із перевезенням пільговиків. Напередодні, 11 жовтня, під час засідання виконкому міська рада хотіла обмежити право безкоштовного проїзду пільговиків у маршрутках протягом періоду з 10 до 16 години.

Leave a Comment