Жителі Крошні скаржаться, що немає чим доїхати до гідропарку

Жителі Крошні скаржаться, що немає чим доїхати до гідропарку

Петиція.

Жителі мікрорайону «Крошня» просять міську раду створити новий маршрут громадського транспорту, який курсуватиме до гідропарку. Кажуть, що їхати «з пересадкою» дуже дорого. Відповідну електронну петицію оприлюднили 6 червня.

«На жаль, жителі одного з найбільших районів міста «Крошні» не можуть добратися жаркого літа без пересадки в Гідропарк для відпочинку, адже не має жодного прямого маршруту (ні тролейбуса, ні маршрутки). Для прикладу, для сім’ї із трьох людей вартість проїзду с пересадкою коштує до 60 грн в обидві сторони. Прохання покращити транспортне сполучення Крошні з гідропарком створенням нового маршруту тролейбуса чи маршрутки, або змінити маршрут 30 (Крошня – Мальованка) з заїздом в гідропарк», – написав автор петиції Володимир Вознюк.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що за два місяці житомирські маршрутки, тролейбуси та трамваї перевезли понад 12 мільйонів пасажирів. Житомиряни знову просять міськраду відмовитися від приватних маршруток.

Leave a Comment