Жителі області через Інтернет можуть дізнатися, де ремонтують дороги

На сайті Укравтодору в тестовому режимі запрацювала інтерактивна карта ремонту доріг. На ній нанесені усі об’єкти поточного середнього ремонту, розпочаті роботи, загальна вартість будівництва об’єктів, проектно-кошторисної документації, терміни виконання та генеральні підрядники. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Також на цій карті будуть зазначені усі основні індикативні показники, які цікавлять користувачів доріг. Усі дані будуть оновлюватися щотижнево, фотозвіти робитимуться частіше. За їхньою допомогою, буде можливість відслідковувати реальний стан ремонтних робіт і доводити їх до відома громадян», – йдеться у повідомленні.

Крім дорожньої мапи, на сайті також графічно та доступно будуть зображені усі джерела фінансування, їх наповнення та використання.

Нагадаємо, на початку року планувалося провести ремонт траси державного значення  М-21 Житомир – Могилів-Подільський, мосту через річку Тетерів біля села Карвинівки та села Високої Печі на автодорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці та мосту через річку Тетерів в місті Радомишлі. Біля села Старики Коростенського району буде побудовано шляхопровід через залізницю. На ремонтні роботи з Державного бюджету виділено понад 84 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *