Жителі області економлять газ. У «Житомиргаз» скаржаться, що тепер немає грошей на модернізацію

Жителі області економлять газ. У «Житомиргаз» скаржаться, що тепер немає грошей на модернізацію

Тарифна виручка – джерело фінансування робіт з модернізації.

У 2018 році Житомирська область скоротила споживання газу на 2 %. Це призвело до недоотримання «Житомиргазом» у 2018 році близько 9,4 млн грн. тарифних надходжень. Про це повідомила прес-служба підприємства.

«За підсумками 2018 року споживання природного газу на Житомирщині зменшилося на 2% у порівнянні зі споживанням у 2017 році. Зменшення обсягів протранспортованого природного газу зафіксовано в більшій мірі для категорії побутових споживачів. У 2018 році споживачі регіону використали 611 млн куб. м газу, 12 місяців 2017 року – 623,4 млн куб. м газу. Для порівняння: обсяг споживання газу споживачами Житомирщини у 2016 році становив 649,3 млн куб. м газу, 2012 році – 860,7 млн куб. м, а у 2010 році – 898,2 млн куб. м», – йдеться у повідомленні.

Показники ж зростання зафіксовано для промислових та теплопостачальних підприємств, а також релігійних організацій.
Зменшення обсягів розподілу природного газу призвело до недоотримання «Житомиргазом» у 2018 році близько 9,4 млн грн. тарифних надходжень. Для компанії тарифна виручка є основним джерелом фінансування робіт з модернізації, обслуговування газотранспортної системи області.

««Житомиргаз» отримує за доставку газу тільки дев’ять копійок з кожної гривні, сплаченої споживачем. Зараз тарифної виручки ПАТ «Житомиргаз» вистачає на виконання лише основних заходів, що принаймні забезпечать стабільне газопостачання споживачам усіх категорій», – зазначив фінансовий директор ПАТ «Житомиргаз» Дмитро Конюх.

Нагадаємо, житомиряни тепер не платитимуть за встановлення газових лічильників. Коростенська міськрада не змогла знизити тарифи на опалення містянам.

Leave a Comment