Жителі області протягом місяця можуть зареєструватися на пробне ЗНО

Жителі області протягом місяця можуть зареєструватися на пробне ЗНО

 Реєстрація триватиме з 8 до 31 січня.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Про це повідомили у Вінницькому регіональному центрі оцінювання якості освіти. Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника у Житомирській області становитиме 132 грн.

«У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться: 16 березня – з української мови і літератури; 23 березня – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії», – йдеться у повідомленні.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета. Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Нагадаємо, майже за 100 тисяч гривень у сільській школі Коростишівської ОТГ відкрили сучасну медіатеку. У Житомирі не вистачає коштів для забезпечення фінансування поділу класів на підгрупи у школах.

Leave a Comment