Жителі района «бумажки» кажуть, що опинилися у зоні екологічного лиха

Жителі района Паперова фабрика кажуть, що опинилися «у зоні екологічної загрози» і просять міську владу втрутитися у ситуацію. Відповідне електронне звернення оприлюднили 12 жовтня. Триває збір підписів.

«Шановні депутати, просимо вас терміново розробити комплексний план благоустрою района Паперова фабрика з урахуванням побажань місцевих мешканців та привести його в дію! Справа в тому, що ми опинилися в зоні екологічної загрози нашому життю: ліс вимирає по незрозумілим нам обставинам, річка перетворена в токсичне болото. Наша думка ігнорується. Ми обурені таким становищем та просимо негайних дій!» – написав автор петиції Дмитро Антонець.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, за фактом забруднення річки Хомори невідомою речовиною було розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України. На Житомирщині 32 населені пункти мають перевищення забруднення цезієм-137.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *