Жителі села Сонячного просять перенести у центр села кінцеві зупинки двох маршрутів

Перенести кінцеву зупинку «маршрутних таксі» № 53 та № 53-А з вул. Андріївської у центр села Сонячного просять автори електронної петиції, яку опублікували на сайті міської ради 19 грудня.

«Прошу розглянути варіант перенесення кінцевої зупинки «маршрутних таксі» № 53 та № 53-А з вул. Андріївської у центр села Сонячного, оскільки  маршрут № 110 не справляється зі своїми обов’язками. Мало того, що їздять раз у 25 – 30 хвилин, так ще й людей так набивається, що деколи залізти в цю «маршрутку» неможливо, особливо у вихідні у дачний період. А якщо одна машина не виїде на маршрут через поломку, то доводиться чекати «маршрутку» по 40 – 50 хвилин. Тому багато людей змушені їхати маршрутами № 53 та № 53-А до кінцевої зупинки та йти кілька кілометрів щодня, щоб дістатися додому, на роботу чи навчання убитою, тисячі раз латаною, а в деяких місцях зовсім нелатаною дорогою у будь-яку погоду. Наголошую: дорогою, бо тротуари там відсутні», – зазначено в електронному зверненні.

Підтримати електронну петицію можна упродовж 88 днів. Усього необхідно 250 підписів. Протягом двох днів петицію підтримали більше 20 % осіб.

Нагадаємо, житомиряни хочуть їздити на трамваях як у Вінниці. Житомирян просять обрати слоган для нових урн для сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *