Жителі Житомирщини сплатили більше 3,6 мільярда податків

Протягом 7 місяців поточного року до місцевих бюджетів області надійшло 3 млрд 616,5 млн гривень. Про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

«Порівняно з січнем-липнем 2018 року приріст надходжень місцевих бюджетів склав 621,6 млн грн або на 21 відсотка більше», ‒ йдеться у повідомленні.

Найбільшу питому вагу цих податків складають податок на доходи фізичних осіб, земельний та єдиний податок. За словами податківців, до місцевих скарбниць перерахували 2 млрд 442 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 457 млн грн єдиного податку, 373 млн грн від земельного податку та орендної плати.

«Крім цього, місцеві бюджети отримали 62,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та 92 млн грн акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції», ‒ додали у ДФС області.

Нагадаємо, що протягом півроку жителі Житомирщини сплатили майже 2 млн грн податку з автомобілів. У 2018 році до бюджету Житомира не добрали більше 57 відсотків податку на майно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *