Протягом півроку власники авто області сплатили майже 2 мільйона податку

Протягом першого півріччя 2019 року власники автомобілів області сплатили 1,9 млн грн транспортного податку. Про це повідомив сектор комунікацій головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області.

«У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума сплаченого податку зросла на 0,3 млн. гривень. Із загальної суми 0,8 млн. грн надійшло від автовласників – фізичних осіб, юридичні особи сплатили понад 1,1 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

Довідково: транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Ставка транспортного податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожен легковий автомобіль.

Нагадаємо, що у лютому до бюджету Житомира не добрали понад 57 відсотків податку на майно. Податківці області заплатять майже 130 тис. грн за охорону своїх адмінприміщень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *