Жителя Коростенського району ув’язнили на 12 років за убивство

Жителя Коростенського району засудили до 12 років ув’язнення за вбивство співмешканця тітки. Про це повідомили у пресслужбі прокуратурі області.

Злочин було скоєно у жовтні 2021 року 33-річним жителем Коростенського району.

«Він прийшов до тітки, щоб забрати свої речі і документи. Спочатку господарка будинку певний час не реагувала на стукіт племінника. Однак побачивши, що він настирно проривається і навіть виламав одні з вхідних дверей, все ж впустила до хати. Потрапивши до будинку, «гість» запропонував роздобути алкогольних напоїв, які розпивали вже утрьох, разом із співмешканцем господарки будинку», ‒ йдеться у повідомленні.

Вже під впливом випитого алкоголю між обвинуваченим та співмешканцем тітки виникла сварка. Племінник так розлютився, що схопив сокиру та накинувся на чоловіка. Коли ж жінка спробувала забрати сокиру, він і її вдарив декілька разів, а сам продовжив завдавати побоїв потерпілому іншою сокирою, веслом, відром. Від одержаних травм того ж дня чоловік помер у реанімаційному відділенні лікарні.

Під час суду обвинувачений намагався переконати всіх, що не мав умислу вбивати. Однак суд розцінив такі твердження як спосіб захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *