Жителю Романівки загрожує до двох років ув’язнення за домашню тиранію

Жителю Романівки загрожує до двох років ув’язнення за домашню тиранію

Поліцейські розпочали кримінальне провадження відносно 39-річного жителя с. Романівки Новоград-Волинського району через систематичне вчинення домашнього насильства. Чоловіку може загрожувати до 2 років ув’язнення.

19 квітня до правоохоронців звернулась 40-річна жителька с. Романівки із заявою про те, що її співмешканець вчиняє відносно неї протиправні дії.

“39-річний чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору поліцейських. На ґрунті пиятики поводив себе агресивно, вчиняв сварки і рукоприкладство до дружини. Вказані факти фіксували дільничні офіцери поліції у відповідних адміністративних матеріалах, виносили термінові заборонні приписи та проводили з чоловіком профілактичну роботу. Окрім того, двічі правопорушник притягувався до кримінальної відповідальності за  вчинення домашнього насильства. За рішенням суду до нього застосовували адміністративний арешт, громадські роботи та штрафні санкції”, – йдеться в повідомленні Національної поліції

Наразі відносно чоловіка розпочато нове кримінальне провадження за ст. 126-1 (Домашнє насильство)  КК  України.  Відповідно до чинного законодавства йому може загрожувати покарання від громадських робіт  до позбавлення волі на строк до 2 років.

Leave a Comment