Житомирщина: у лісосмузі знайшли муміфіковане тіло чоловіка

Житомирщина: у лісосмузі знайшли муміфіковане тіло чоловіка

Правоохоронці встановлюють особу загиблого.

Правоохоронці встановлюють особу загиблого чоловіка, якого у Малинському районі, та просять громадян повідомити будь-яку інформацію про нього. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

27 березня до Малинського відділення поліції надійшло повідомлення  про виявлення тіла чоловіка. Муміфіковане тіло чоловіка виявили у лісосмузі, поблизу залізничної зупиночної платформи села Йосипівки Малинського району. Нині триває судово-медичне дослідження щодо причин його смерті”, – йдеться у повідомленні.

Поліцейські встановлюють особу загиблого та просять відгукнутись громадян, які володіють будь-якими відомостями щодо нього.

Його прикмети: вік близько 30 років, зріст 180-190 см, худорлявої тілобудови.

Був одягнутий у червону спортивну кофту з написом «Дякую тобі, Боже, що я українка», чорні спортивні штани з емблемою «Пума», чорну футболку та білі спортивні кросівки.

Шановні громадяни, якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо особи загиблого або обставин події, повідомте за телефонами: (04133) 5-22-02, (093) 198-64-51 або «102» чи зверніться до найближчого відділу поліції.

Leave a Comment