Житомир: евакуатор забиратиме автомобілі, які заважають снігоприбиральній техніці

Житомир: евакуатор забиратиме автомобілі, які заважають снігоприбиральній техніці

Снігопад.

Робота з прибирання снігу в Житомирі значно ускладнюється через припарковані на узбіччях доріг автомобілі. Тому, якщо автомобілі будуть заважати руху снігоприбиральної техніки – їх будуть евакуювати. Про це 23 січня повідомила прес-служба міської ради з посиланням на заступника міського голови Дмитра Ткачука.

«Звертаюсь до водіїв з проханням не залишати особисті авто на узбіччях доріг, магістральних дорогах, на підйомах, щоб не заважати снігоприбиральній техніці якісно виконувати свою роботу. Якщо припарковані автомобілі будуть заважати руху снігоприбиральної техніки – їх будуть евакуювати», – сказав Дмитро Ткачук.

Також у міськраді нагадують про необхідність дотримання житомирянам правил благоустрою, а саме – прибирання від снігу і льоду території, прилеглої до підприємств, організацій, установ та об’єктів торгівлі території (насамперед тротуари). За невиконання правил благоустрою передбачена адмінвідповідальність для посадових осіб підприємств, організацій, суб’єктів господарювання.

Нагадаємо, житомиряни вимагають покарати чиновників за неочищені від снігу та льоду тротуари.  Через неприбрані сніг та кригу житомирянам вручили понад 420 приписів.

Leave a Comment