Житомир: майже 2000 дерев видалили комунальники за півтора роки

Житомир: майже 2000 дерев видалили комунальники за півтора роки

Але підтверджуючих документів у мерії не надали.

За півтора роки у Житомирі видалили майже 2000 аварійних та хворих дерев. Про це у відповіді на інформаційний запит повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук. Мова йде лише про ті зелені насадження, які видаляли працівники комунального підприємства «Зеленбуд».

«Силами комунального підприємства «Зеленбуд» Житомирської міської ради у 2016 році видалено 1421 аварійних та пошкоджених омелою дерев дерев, у 2017 – 329 штук», – повідомив Ткачук.

На жаль, скільки коштів на це було витрачено заступник міського голови не повідомив, зауваживши, що для надання копій актів виконаних робіт редакція повинна сплатити 86 грн 40 коп.

До слова, мова йде лише про дерева, які видаляли працівники комунального підприємства «Зеленбуд». Відомо, що цю саму роботу проводили і ЖЕКи, і приватні підприємства. Наразі інформацію по цих підрядниках редакція не отримала.

Нагадаємо, майже за півмільйона на Польському кладовищі зріжуть аварійні дерева. Зокрема, мова йде про видалення 130 сухостійних дерев, кронування 9 дерев та санітарне обрізування 2 дерев.

Leave a Comment