Житомир: мама трьох дітей Олена Оленчук потребує термінової допомоги

Житомир: мама трьох дітей Олена Оленчук потребує термінової допомоги

Жінка вже перенесла шість операцій.

Житомирянка Олена Оленчук, якій кілька місяців тому лікарі поставили діагноз апендикулярний абсцес та гостра кишкова непрохідність, вже перенесла шість операцій. Зараз жінка готується ще до однієї та довготривалої реабілітації. Фінансові можливості родини уже давно вичерпані, чоловік Олег, заради порятунку дружини, робить усе, але необхідні суми коштів для родини непідйомні.

«Навесні 2018 року у щасливій, люблячій родині Оленчуків з Житомира нічого не віщувало біди… Та несподівано Альона, здорова і вродлива мати трьох діточок, стала почуватися зле… Після обстеження у обласній лікарні, медики винесли свій діагноз: апендикулярний абсцес, необхідне термінове хірургічне втручання. Тоді, у квітні, ще ніхто не міг знати, що цих операцій жінка перенесе аж шість! До попереднього діагнозу додасться ще й гостра кишкова непрохідність. Сьогодні Альона готується ще до однієї операції та довготривалої реабілітації. Фінансові можливості родини уже давно вичерпані, чоловік Олег, заради порятунку дружини, робить усе, але грошей все одно бракує, борги сягнули 50 тисяч гривень. За допомогою зверталися до багатьох благодійних фондів та народних обранців, поки лунають тільки обіцянки, а час невблаганно спливає. Звертаємося до всіх небайдужих людей із чуйним серцем – разом допоможемо одному із нас, зробимо так, щоб радість повернулася у родину Оленчуків! Пам’ятаймо, що не оскудіє рука того, хто дає, як пишеться у Святому письмі!» – написав близький друг родини Олександр Гембарський.

Картковий рахунок у Приватбанку, куди можна відправляти пожертвування на лікування: 5168-7427-1487-3316, отримувач Оленчук Олег Володимирович (чоловік), моб. 097-397-13-17, 066-200-66-11.

Leave a Comment