Житомир не потрапив у десятку найкомфортніших міст України

Житомир не потрапив у десятку міст, які комфортні для проживання. У рейтингу, який оприлюднив  український журнал “Фокус” місто Житомир зайняло одинадцяту сходинку.

Переможцем у списку став Львів, який відірвався від “срібного призера” Києва з показником 69,4 проти 63,6. Трійку лідерів із показником 61,6 замкнув Хмельницький.

Також у першу десятку потрапили Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Харків та Рівне.

Останній раз подібний рейтинг ми робили в 2013 році. Порівняння підсумків “дореволюційного” і нового дослідження здивувало редакцію. Зберіг свою позицію лише Київ – він як і тоді опинився на почесному другому місці. А ось промислові центри, які три роки тому були у верхній половині підсумкової таблиці, пішли вниз. Їх місце зайняли міста західної частини країни, в яких немає великих заводів, але розвинений підприємницький дух“, – йдеться в матеріалі журналу.

Під час складання рейтингу враховувались економічні показники, безпека проживання та розвиток інфраструктури обласних центрів. Також при оцінюванні враховувалась і громадська думка жителів цих міст.  

Нагадаємо, що в Україні чітко сформувався ряд міст з успішною інвестиційною політикою. До них відносяться: Київ, Івано-Франківськ, Львів, Хмельницький, Одеса, Миколаїв. На жаль, Житомир у цьому переліку відсутній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *