Житомир очікує одночасно два всеукраїнські спортивні турніри

Житомир очікує одночасно два всеукраїнські спортивні турніри

Міськвиконком збирається затвердити організаційні заходи.

У гідропарку в Житомирі 16 – 17 липня відбудуться чемпіонат України з триатлону та І Всеукраїнський турнір «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії «МАСТЕРС». Про це йдеться у проекті рішення виконавчого комітету, опублікованому на сайті міської ради 5 липня.

Згідно із документом, у міській раді передбачили ряд заходів для безперешкодного та комфортного проведення змагань. Зокрема, 17 липня з 10:00 год. до 12:00 год. перекриють рух автотранспорту однієї полоси дороги від «заїзного карману» гідропарку до Чуднівського шосе (КП «Тетерівка») з додатковим обмеженням руху, у разі необхідності. Про що повідомлять керівництво автостанції № 1 міста Житомира.

Спортсменів, які змагатимуться на дистанції у 1,5 км річкою Тетерів уздовж міського пляжу, супроводжуватиме катер комунальної рятувальної служби. Супровід відбуватиметься 16 липня з 11:00 год. до 16:00 год. та 17 липня з 09:00 год. до 16:00 год.

Публічну безпеку під час проведення змагань забезпечить патрульна поліція Житомира.

Нагадаємо, до Дня молоді на майдані ім. С. П. Корольова у Житомирі 25 червня відбулися змагання зі стрітболу. Свої спритність та влучність перевіряли чоловіки та жінки (ФОТО).

Leave a Comment